Pareigūnai susitiko su kurorte stovyklaujančiais jaunaisiais šauliais

2017.07.12

Vasara ir pajūris atviliojo į Palangą būrį jaunųjų šaulių. Liepos 11 d. Palangos miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnės, tyrėjai ir Klaipėdos aps. VPK kinologas su tarnybiniu šunimi Ogiu aplankė Nemirsetoje, Karinių oro pajėgų gelbėjimo ir paieškos posto teritorijoje, stovyklaujančius vaikus. Policijos pareigūnus pasitiko Lietuvos šaulių sąjungos A.Smetonos šaulių 5-osios rinktinės jaunieji šauliai (11-18 metų amžiaus).

 

Kinologas su tarnybiniu šunimi demonstravo jauniesiems šauliams, kaip gyvūnai padeda policijos pareigūnams tarnyboje. Vaikai susidomėję stebėjo, kaip šuo paklusniai vykdo šeimininko komandas, kaip dresuojant gyvūnų instinktai panaudojami policijos pareigūnų tikslams pasiekti. Šuo rodė vaikams sugebėjimus surasti narkotines medžiagas. Kinologas supažindino vaikus su kinologu darbo ypatumais ir nauda policijos veikloje.

 

 

Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai supažindino stovyklautojus su Palangos policijos veikla, kaip kurorto pareigūnai dirba vasaros režimu. Visus vaikus domino pareigūnų tarnyboje naudojamos specialiosios ir kitos priemonės. Jie su dideliu smalsumu apžiūrinėjo ir pareigūnų klausinėjo apie atvejus, kada panaudojama tarnyboje priverstinė automobilių stabdymo priemonė, kirvis, žnyples ar kitos priemonės. Vaikai lipo į tarnybinį automobilį, apžiūrinėjo stacionarias ryšio priemones, kompiuterinę techniką, matavosi neperšaunamas liemenes.

 

 

Atsisveikindami pareigūnai vaikams linkėjo saugios vasaros ir gerų įspūdžių.

 
 
Informacija atnaujinta: 2017.07.12 11:27