Policija dėkoja pilietiškiems plungiškiams

2017.07.07

Šiandien Plungės rajono policijos komisariate pagerbti pilietiškai pasielgę Plungės gyventojai, kurie ne tik pranešė policijai apie pastebėtus daromus nusikaltimus, bet ir nepabūgo patys sulaikyti įstatymo pažeidėjų.

 

Liepos 3 d. Plungėje, Rietavo gatvėje, buvo pavogtas plungiškiui priklausantis automobilis, kurį, važiuojantį link Glaudžių k., pastebėjo į tą pačią pusę važiavęs Rolandas Viržintas. Automobiliui sustojus, iš jo išlipo žemo ūgio jaunuolis, kuris, palikęs mašiną likimo valiai, toliau ėjo link Žlibinų pėsčiomis. Kadangi mašina kelyje manevravo įtartinai, o vairuotojas pasirodė jauno amžiaus bei galimai apsvaigęs nuo alkoholio, R. Viržintas jį sulaikė ir apie įvykį pranešė policijai. Pilietiško plungiškio dėka automobilį jo savininkas atgavo jau tą patį vakarą.

 

Tuo tarpu, kaip pasakojo Edvina Venckutė, liepos 1-osios pavakarę Plungėje, Lentpjūvės gatvėje, jos dėmesį patraukė iš šalutinio keliuko išvažiavęs automobilis, kuris ėmė važiuodamas manevruoti po visą gatvę ir kiek pavažiavęs sustojo. Pribėgusi prie automobilio vairuotojo mergina pajuto nuo jo sklindantį stiprų alkoholio kvapą, todėl, užkirsdama kelią nelaimei, atėmė automobilio raktelius ir apie įvykį informavo policiją. Policijos pareigūnai vairuotojui nustatė sunkų girtumo laipsnį. Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

 

Laikinai Plungės rajono policijos komisariato viršininko pareigas einanti Loreta Tamaliūnaitė, įteikdama jauniems plugiškiams padėkas ir prisiminimo dovanas, dėkojo už jų pilietiškumą ir pagalbą policijai bei džiaugėsi, kad tokių žmonių visuomenėje – vis daugiau.

 
 
Informacija atnaujinta: 2017.07.07 14:19